×

Soutěž byla ukončena.

Nejkrásnějším kluk pro měsíc červenec se stal závodník Lukáš.

Nejhezčím klukem pro měsíc červenec se stal Lukáš Tunkr. Tento dvaadvacetiletý sympatický muž ze Středočeského kraje získal 2.966 hlasů!

Nejkrásnějším kluk pro měsíc červenec se stal závodník Lukáš.

Na druhém místě se umístil Jakub z Jihočeského kraje s počtem 2.492 hlasů. Třetí místo se ziskem 1.218 hlasů vybojoval Pavel. Krásným chlapům gratulujeme!!! Co nejdříve budou kontaktováni e-mailem kvůli zaslání výhry.

Nezapomeňte své favority v soutěži o nejhezčího kluka podporovat i nadále! Vítězové každého měsíce obdrží za první místo krásných 6 tisíc korun, za druhé místo 3 tisíce korun a třetí místo bude odměněno příjemnými 2 tisíci korun.

Jsme rádi a mile překvapeni, kolik krásných mužů, kluků, chlapců se do soutěže přihlásilo. Konkurence je obrovská a pozice prvních míst do posledních chvil nejisté. Všem tedy přejeme mnoho úspěchů v srpnovém kole!! Ať jsou Vaši favoriti co nejúspěšnější!!!

Publikováno před 4 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPKLUK ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!