×

Soutěž byla ukončena.

Vítězem zářijového kola se stal Honzík Václavík!

Prvním nejhezčím klukem pro měsíc září se stal Jan Václavík. Tento sympatický muž s pejskem z Jihomoravského kraje získal 9 154 hlasů!

Vítězem zářijového kola se stal Honzík Václavík!

Na druhém místě se umístil Miloš „Bob“ Chocholáč taktéž z Jihomoravského kraje s počtem 8 753 hlasů. Třetí místo se ziskem 5 129 hlasů vybojovala Daniel Mikuška z kraje Olomouckého. Krásným chlapům gratulujeme!!! Co nejdříve budou kontaktováni e-mailem kvůli zaslání výhry.

Nezapomeňte své favority v soutěži o nejhezčího kluka podporovat i nadále! Vítězové každého měsíce obdrží za první místo krásných 6 tisíc korun, za druhé místo 3 tisíce korun a třetí místo bude odměněno příjemnými 2 tisíci korun.

Jsme rádi a mile překvapeni, kolik krásných mužů, kluků, chlapců se do soutěže přihlásilo. Konkurence je obrovská a pozice prvních míst do posledních chvil nejisté. Všem tedy přejeme mnoho úspěchů v říjnovém kole!! Ať jsou Vaši favoriti co nejúspěšnější!!!

 

Publikováno před 5 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPKLUK ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!