×

Soutěž byla ukončena.

Jak hlasovat?

Hlasovat můžete těmito způsoby: V profilu vybraného kluka kliknete na políčko Hlasovat. Budete vyzváni, abyste opsali znaky z kontrolního kódu, a poté bude Váš hlas započítán. Takto můžete hlasovat pro libovolný počet kluků - ovšem pozor, opakovaně hlasovat pro jednoho kluka můžete z jedné IP adresy až s odstupem 24 hodin.  Pokud chcete vybraného kluka podpořit ještě výrazněji, klikněte v jejím profilu na pole Poslat až 80 hlasů. V něm naleznete informace, jak poslat 20, 50 nebo dokonce 80 hlasů najednou pomocí SMS zprávy či PayPal platby.

Tipy a triky pro soutěžící 

Ti zkušenější nezaváhají a zapojí do hlasování nejenom rodinu, ale také všechny své přátele a známé. A pokud jich mají třeba na www.facebook.com dostatek, může to znamenat výraznou výhodu. Neváhejte a využijte všech možností.

Sdílejte svůj profil na Facebooku 

Začněte tím, že nasdílíte profil kluka na svůj Facebook. Jednoduše zkopírujete adresu profilu (http adresu z adresního řádku prohlížeče) a na Facebooku ji vložíte jako odkaz. Nezapomeňte svým přátelům připomenout, že jde o hlasování a chcete, aby klukovi posílali své hlasy.

Nezapomeňte na klasický e-mail 

Odkaz na profil kluka můžete samozřejmě poslat i elektronickou poštou. Tu určitě používáte se svými přáteli, kteří nejsou na Facebooku - a není tedy marný nápad jim prostě poslat mail a poprosit je o hlasování. Ať už na vašem vlastním profilu nebo na profilu vaší favoritky.

Je spousta dalších možností, neváhejte 

Máte ICQ? Windows Live? Jabber? Google Talk nebo jakoukoliv další vymoženost pro rychlou komunikaci jménem instant messaging? I zde můžete získávat hlasy. Stačí nakopírovat adresu profilu kluka a poslat ji se žádostí o hlasování vašim kontaktům z ČR či SR. Totéž platí, pokud používáte jiné sociální sítě (Lide.cz, Spoluzaci.cz, Libimseti.cz). I tam můžete oslovit své přátele a poprosit je o hlasování. Výrazně tak zvýšíte šanci na úspěch.

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPKLUK ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!