×

Soutěž byla ukončena.

Výhry

Každý měsíc začíná nové kolo soutěže, každý měsíc máte šanci na výhru! Kluk, který za daný měsíc obdrží nejvíce soutěžních hlasů, získává titul Nejhezčí kluk měsíce. Tento kluk či účastník soutěže, který ji nominoval, získá finanční odměnu ve výši 6000 korun. Kluk na druhém místě či účastník soutěže, který ho nominoval, získává 3000 korun a kluk na třetím místě či účastník, který ho nominoval, získává 2000 Kč.

Podmínkou vyplacení cen je zaslání fotokopie či scanu vyplněného a podepsaného Osvědčení o výhře, které pořadatel vítězným účastníkům soutěže rozešle. Z jednotlivých Nejhezčích kluků měsíce bude za daný kalendářní rok následně zvolen Nejhezčí kluk roku. Udělení tohoto titulu bude spojeno i s předáním hlavní výhry pro tohoto kluka či účastníka soutěže, který ho nominoval.

Vítěz ceny Nejhezčí kluk roku získává 8000 Kč, kluk na druhém místě 5000 Kč a kluk na třetím místě 3000 Kč.  Jako doplňková aktivita bude probíhat i soutěž o titul Nejsympatičtějšího kluka. Tento titul a s ním spojenou cenu v podobě poháru získá ten kluk, který k poslednímu dni roku bude mít nejvyšší počet facebookových hodnocení „like“.

Druhou doplňkovou aktivitou je soutěž Nejoblíbenější kluk - jejím vítězem se stane ten kluk, který na konci roku bude mít největší absolutní počet hlasů.  Přejeme vám hodně štěstí a příjemnou zábavu!

 

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPKLUK ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!